Viskas, ką reikia žinoti apie kostiumo pataisymus

Vis daugiau, o ir dažniau pastebime vyrus, kurie dėvi kostiumą – kai kurie net ir kasdien. Matau įvairių – kokybiškų ir gerai sutvarkytų kostiumų, prastenės kokybės, bet puikiai „gulančių“ ant vyro pečių kostiumų, prastai atrodančių ir visiškai vyrui netinkančių kostiumų, tad kur problema? Kaina kostiumui praktiškai neturi įtakos – tereikia jį pritaikyti prie vyro figūros ir viskas susitvarko.

1. Švarko pečiai turi būti parinkti pagal dydį, nei per platūs, nei per siauri, kitu atveju švarkas atrodys „tragiškai“, visur bus raukšlės ir tikrai Jūsų nedžiugins.

2. Švarkas neturi būti per platus arba per siauras, tiesiog gražiai suliemenuotas ir pritaikytas prie vyro figūros.

3. Švarko rankovės turėtų būti tokio ilgio, kad matytųsi 1-1,5 cm išlindusių marškinių (marškinių rankovė turi baigtis ten, kur yra nykščio sąnarys). Kai švarko rankovės per ilgos, atrodo lyg švarkas būtų pasiskolintas, jau geriau šiek tiek trumpesnės rankovės ir daugiau išlindusių marškinių.

4. Jūs turite jausti kelnių liemenį ir jos neturi „kabėti“, nes tokiu atveju atrodys, kad pridarėte į kelnes – nei per platu, nei per siaura, kad būtų komfortas ir pabrėžtų Jūsų linijas, juk moterys taip pat mėgsta apžiūrinėti.

5. Kelnes neturi būti tokio platumo, kurias galima būtų naudoti vietoj laivo burės – raskite Jums tinkamą platumą, kad nebūtų diskomforto tupiant, sėdant ar vaikštant. Jūs turite jaustis patogiai, bet tuo pačiu ir gražiai pasiaurintomis kelnėmis, tik nereikia perspausti ir iš kostiuminių kelnių daryti „timpas“ – jauskit ribas.

6. Kelnių ilgis labai individualus reikalas – daugumas vis dar nesiryžta nešioti šiek tiek patrumpintų kelnių, kad lengvai kristų ant Jūsų avalynės arba net neliestų, taip kelnės atrodo „gyvai“. Jokiais būdais nenešiokite per ilgų kelnių, kurios panašios į armoniką, pasikonsultuokite, pabandykite kelis skirtingus kelnių ilgius ir atrasite aukso viduriuką.

SĖKMĖS!

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *