Spalvotos ir ryškios kojinės vyrams

Juodos kojinės.
Pilkos kojinės.
Mėlynos kojinės.

Jei tavo kojinių pasirinkimas apsiriboja tik šiomis spalvomis – atėjo laikas nustoti būti nuobodžiu.

Ryškių kojinių pora yra puikus aksesuaras, išreiškiantis kūrybiškumą ir individualumą. Šiandien jų yra visokiausių – dryžuotų, languotų, su taškeliais, su animaciniais veikėjais ir pan…kurias pasirinksite Jūs?

1. Ryškios kojinės papildo Jūsų aprangą.

Kojinės yra ne tik mados reikalas, bet ir puiki aprangos detalė. Vyrai nuolatos keičia ir papildo savo kojinių kolekciją (arba tuo pasirūpina jų moterys) – tikrai neskaudės kolekcijoje turėti keletą porų linksmų ir žaismingų kojinių.

Kojinės dėvimos kasdien – einant į darbą, sporto salėje, grįžus namo, einant į lauką vėdžioti šunį, slidinėjant…Kalbant apie sportą – kodėl gi neužsidėjus spalvotų ir ryškių kojinių sporto salėje? Visi tave salėje žinos kaip vyrą su „crazy“ kojinėmis – puiki tema pokalbio pradžiai.

2. Kojinės nekainuoja daug.

Pirkdami spalvotas kojines Jūs nerizikuojate prarasti visų savo santaupų, kadangi sąlyginai mažai išleidžiate. Puiki spalvotų kojinių pora gali kainuoti 3-10€, tad tikrai nieko neprasite, jei visgi Jums nepatiks raštai ir spalvos.

3. Ryškiaspalvės kojinės – puiki dovanų idėja vyrams.

Ką nupirkti vyrui, kuris ir taip viską turi?
Žinoma, kad ryškios ir spalvotos vyriškos kojinės – dalykas, kurio ko gero trūksta vyro spintoje.

Labai daug vyrų savo kojinių kolekcijoje neturi nei vienos poros spalvotų kojinių, tad Tėvo diena, gimtadienis, Kalėdos, Vyrų diena – įdomi ir žaisminga dovanų idėja vyrams.

Kadangi tai nėra didelių išlaidų reikalaujanti dovana, nieko tokio, jei asmuo, kuriam perkate šią dovaną nebus stipriai sužavėtas – 95% vyrų iš pradžių skeptiškai į tai žiūri, o po to patys pradeda pirkti tik spalvotas kojines.

Ryškios kojinės netinka oficialiomis progomis, ypač laidotuves ar įmonės posėdžiuose. Tai nėra tinkamos situacijos Jums išreikšti savo kūrybinį individualumą. Tokiais atvejais būkite konservatyvūs.

Kojinės gali būti arba skoningai integruota aprangos dalis papildant arba derinant su kelnių ar marškinių spalva bei raštu,arba jos gali būti dėvimos kaip visos aprangos akcentas.

Taigi, nepamirškite pagrindinių taisyklių ir vadovaukitės modernaus džentelmeno šūkiu: „kojinės puošią vyrą“.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *