Vyriški Grožio Ritualai: Ką Kiekvienas Vyras Turėtų Žinoti

Šiais laikais grožio samprata gerokai pasikeitusi, o vyriškoji visuomenės dalis vis dar neišsivaduoja iš gausybės stereotipų. Turbūt ne kartą girdėjote vyrus šnekant, kad savo išvaizda rūpinasi tik netradicinės orientacijos atstovai arba „bobiški“ vyrai. Ar tikrai viskas atrodo būtent taip?

Vyrai nebėra tokie konservatyvūs kaip anksčiau ir domisi ne tik balzamu po skutimosi, bet ir veido bei paakių kremais. Nemenko dėmesio sulaukia jauninamieji produktai bei priemonės, užtikrinančios odos apsaugą ypatingomis sąlygomis – vykstant slidinėti arba į šiltuosius kraštus.

Aliejus, balzamas, kondicionierius, vaškas ūsams, muilas, šampūnas, šukos – iš tiek priemonių gali rinktis barzdos ir ūsų nesiskutantys vyrai. Jei vyras neskuta barzdos ir taupo skutimui, tai tuomet turėtų rūpintis priežiūros priemonėmis. Tie, kurie prižiūri barzdą, perka priemones, kurie ne – vargsta.

Stiprios lyties atstovai, priešingai negu moterys, vengia eksperimentuoti, o radę tinkamą priemonę gali ją vartoti ne vienerius metus. Be to, vis dar vyrauja tendencija, kad kosmetika vyrams domisi moterys. Būtent jų dovanotos priemonės priverčia vyrus grįžti į parduotuves ir įsigyti tą patį produktą dar kartą.

Vyrai, negailėkite pinigų kokybiškai kosmetikai – moterys tai tikrai įvertins, o ir Jūs patys jausitės tikrai daug geriau.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *