PATARIMAI – KAIP PATOBULINTI KŪNĄ

Jūs galite treniruotis daug ir sunkiai, tačiau jeigu jūs neprižiūrėsite savo mitybos ir neskaičiuosite kalorijų, nesitikėkite matomo gražaus preso. Daugelis mūsų turime tuos pilvo raumenis,  kurie slepiasi po riebalų sluoksniu. Sakiau, jog nuo pilvo patraukti riebalą yra sunkiausia užduotis, tačiau įveikiama kiekvienam, kuris turi valios.

Vienintelis būdas sumažinti jūsų liemens apimtį yra sumažinti riebalų kiekį liemens srityje. Tai pasiekiama laikantis geros dietos, skaičiuojant kalorijas ir darant keletą kardio pratimų, kurie padeda sudeginti kalorijas. Taip, tai tiesa, kad darant daug atsilenkimų jūsų presas sustiprės, bet kol jis yra paslėptas po riebalais, kam rūpi ir kas žino…juk jo nesimato…

Jeigu jūs norite apibrėžti savo presą grioveliais tarp raumenų tada jūs turite treniruotis su svarmenimis. (pvz.: darant atsilenkimus laikyti 20kg svorį prie krūtinės).

Čia yra keletas punktų, kurie padės jums atsikratyti nereikalingų kilogramų:

  • Sutvarkykite savo mitybą taip, kad per dieną reiktų valgyti 5-6 kartus (tai pagreitina maisto medžiagų apykaitą).
  • Atsikratykite šiuklšlėmis jūsų mityboje (saldainiai, šokoladai ir pan).
  • Įtraukite į kiekvieną patiekalą angliavandenių (rudieji makaronai, rudieji ryžiai, košė, javai, daržovės – tai suteikia energijos, o ne riebalų).
  • Valgykite daugiau žuvies.
  • Valgykite maistą, kuriame yra aukštos kokybės baltymų (vištiena, žuvis, kalakutas).
  • Per dieną išgerkite mažiausiai 2-3 litrus vandens (tai padeda deginti kalorijas).

Būkite kantrūs ir netrukus jūs pasieksite savo tikslą, liesą ir tvirtą liemenį. Posakis „sulaukia tas, kas laukia“ negali būti teisingesnis tiems, kurie nori numesti svorio. Atsiminkite, kad 1kg per savaitę gal nėra tiek daug, bet per mėnesį  4kg, per 2 mėnesius 8kg…o tai jau įspūdinga!

Tyrimai parodė, kad geriausia sportuoti, kad numesti svorį yra ryte, pries pusryčius, nes tada jūsų kūnas riebalus sunaudoja energijai. Treniravimasis rytais pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat padidina jūsų hormonų kiekį, kuris yra svarbus mažinant kūno riebalus ir stiprinant raumenis. 

Tik sumažinus bendrą suvartojamų kalorijų kiekį arba padidinus kalorijų “sudeginimą”, galima pasiekti norimą rezultatą. Pilvo preso raumenų ryškumą nulemia bendras suvartojamų ir “sudeginamų” kalorijų santykis.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *